جستجو


جوملا چیست ؟                                    

جوملا یک سیستم مدیریت محتوای متن باز و رایگان است. قدرت جوملا درعین سادگی و کاربرپسندی موجب محبوبیت آن شده است. کار با جوملا نیاز به دانش برنامه نویسی ندارد، اما فریم ورک جوملا بستر مناسبی را برای توسعه دهندگان نیز فراهم می کند که موجب شده هزاران افزونه برای توسعه امکانات آن ساخته شود. جوملا بومی سازی شده و با زبان فارسی کاملا سازگار است.

شما براحتی می توانید سایت خود را با استفاده از جوملا راه اندازی کنید. جوملا از امکانات کافی برای راه اندازی یک سایت برخوردار است. اما اگر نیاز به امکانات بیشتری داشتید می توانید از قالب‌ها و افزونه‌های جوملا استفاده کنید.

دیدن نسخه نمایشی

دریافت جوملا فارسی


 

با آرامش خاطر از جوملا استفاده کنید!

کتاب راهنمای فارسی جوملا را بخوانید.


 

ویکی

محتوای دانشنامه (ویکی) با مشارکت و همکاری کاربران تولید یا گردآوری می شود.
در دانشنامه آزاد جوملا فارسی می توانید مستندات جوملا فارسی، مامبو فارسی، SMF و سایر مقالات مرتبط با سیستم های مدیریت محتوا، متن باز و وب را مطالعه کنید، مقالات موجود را بروز یا ویرایش کنید، درباره آنها بحث کنید یا مقالاتتان را با نام خودتان منتشر کنید.
مستندات و مقالات رده بندی و مرتب شده اند تا دسترسی به آنها آسان باشد.


 

افزونه ها

اگر امکانات پیش فرض جوملا برای کار شما کافی نیست یا دوست دارید امکانات سایت خود را گسترش دهید، می توانید از افزونه های جوملا استفاده کنید. یکی از برتری های جوملا نسبت به سیستم های مشابه، بستر مناسب برای توسعه است که موجب شده افزونه های فراوانی برای آن ساخته شود. تا کنون بیش از 7300 افزونه برای جوملا به ثبت رسیده است که اکثر آنها رایگان است. بنابراین به احتمال زیاد آنچه ممکن است نیاز داشته باشید پیشتر آماده شده است.
بعضی از این افزونه ها بومی سازی (فارسی) شده است. اگر افزونه موردنظر شما فارسی نیست، می توانید آن را بومی سازی کرده و با نام خودتان در مرکز افزونه های جوملا فارسی منتشر نمایید.

(JED) مرکز افزونه های جوملا

افزونه های فارسی جوملا

 
 
 
 

Images Crawler

Logo_002.gifLogo_003.gifLogo_004.gifLogo_02.gifLogo_04.gifLogo_06.gifLogo_08.gifLogo_10.gifLogo_12.gifLogo_14.gifLogo_16.gifLogo_18.gifLogo_20.gifLogo_21.gifLogo_23.gifLogo_25.gifLogo_27.gifLogo_29.gifLogo_33.gifLogo_35.gifLogo_37.gifLogo_38.gifLogo_40.gifLogo_41.gifLogo_42.gif