درباره ما

دنیای تجارت امروز با چالش های بسیاری روبرو است. افزایش رقابت با گسترده شدن تجارت جهانی، تغییرات فناوری و نوآوری های جدید منجر به ظهور کالا و خدمات جدید و در نهایت تغییر خواسته های مشتریان گردیده است. همچنین نفوذ روزافزون فناوری اطلاعات و ارتباطات در شرکت ها و سازمان ها پیامدهای مثبت و منفی بسیاری را برای مدیران و تصمیم گیرندگان سازمان به دنبال داشته است.

با در نظر گرفتن واقعیت لزوم وجود فناوری اطلاعات و ارتباطات، سازمان ها بدنبال یافتن مزیت رقابتی در چگونگی سرمایه گذاری بر روی این تکنولوژی و استفاده بهینه از آن می باشند. در این میان نقش شرکت هایی که بهترین راه حل های ITرا براساس اهداف و استراتژی سازمانها و کسب و کار و تجارت ارائه می دهند و به سازمان ها کمک می کنند تا مقرون به صرفه ترین و کارآمدترین زیرساختارها را انتخاب کرده و مورد بهره برداری قرار دهند، کاملا روشن می گردد. از اینرو ساحل داهیر با هدف پاسخ به این نیاز بازار و ارائه خدمات جامع IT به کاربران این فناوری فعالیت نموده و هم اكنون نيز با سابقه اي درخشان فعاليت هاي خود را ادامه مي دهد.

ساحل داهیر  در سال 1376 در پاسخ به نیازهای بازار IT و فعالیت ها نوين فناوری اطلاعات تاسيس گرديد و با مطالعه نیازهای بازار ایران و منطقه و نیز با انتخاب و ارایه گسترده محصولات و خدمات با کیفیتی مطابق با استاندارد جهانی و از سوی سازندگان معتبر و خوشنام بين المللي سعی دارد تا با ارایه راه کارهای فراگیـر (Total Solution) به بخش اعظمی از نیـازهای سازمانها و بخش خصوصی و دولتی و صنعت پاسخی شایستـه و مناسب ارائه دهـد. ساحل داهیر تمامي فعاليت هاي خود را به فروش و توزيع قطعات كامپيوتر و سخت افزار معطوف نمود و از ابتداي فعاليت خود در انتخاب قطعات دقت ويژه اي اعمال نموده و تا امروز همواره سعي داشته است كه قطعات تجهیزات را از بهترين سازندگان خوشنام جهاني تهيه و آن ها را مطابق سلايق مصرف كنندگان و نياز هاي واقعي بازار عرضه نمايد.

fixer

از اينرو سياست راهبردي ساحل داهیر بر اين دو اصل كيفيت و مرغوبیت مناسب قطعات و ارايه بهترين خدمات پس از فروش شكل گرفته كه تا به امروز نيز ادامه دارد. ساحل داهیر با داشتن نمایندگی های معتبر و  ارتباط تجاري با شرکتها و فروشگاههای معتبر در پایتخت كشور افتخار دارد همكاري گسترده و منظمي با اين شبكه برقرار نموده و همواره با شفافيت در روابط بازرگاني خود نيازمندي هاي كاربران نهايي را از اين طريق تامين نمايد. ساحل داهیر به عنوان یک مجموعه پیشرو و موفق در زمینه ارائه راهکارهای مناسب IT سهم بسزایی در فراگیری فناوری اطلاعات و ارتباطات در استان داشته و با اعتقاد به اينکه کيفيت خدمات و پاسخگویی سریع، رمز ماندگاري در حوزه فناوري اطلاعات مي­‎باشد به اين باور رسيده است که برطرف نمودن نياز مخاطبین با بالاترين کيفيت و ايجاد تعهد کامل نسبت به آن بايستي مهمترين رسالت مجموعه باشد و در اين راستا با تکيه بر تخصص پرسنل خود و منابع قوی مالی و فیزیکی و تجهیزاتی ، گام محکمی در ايجاد بستر مناسب براي رضایتمندی مشتریان خود برداشته است.

 

 

اكنون نام ساحل داهیر موجب اطمينان در نزد خريداران بوده و اين افتخاري بزرگ براي ماست.

عکس فروشگاه  

مدیر عامل و موسس: عبدالمجید خضری           

مدیــر بازرگــانی: فـهـام عـبــدالـلـهــی

مدیـر خـدمـــات: نــــادر فــریـــدونـــــی

      

نظرات